4/2016

Żartobliwość, kolor i eksperyment opanowały sezon wiosenny 2016!

Od początku 2016 roku S.O.S. – DEKORACE realizowało dziesiątki projektów wiosennych i Wielkanocnych ozdób.

Wiosna dla naszych designerów oznacza kreatywność, żartobliwość, różnorodność, energię oraz zabawę. Największy sukces osiągnęły, nie te tradycyjne kwiatowe ozdoby, ale dekoracje pełne eksperymentów.

Odważne designerskie przedsięwzięcie w domie towarowym Metropole Zličin cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Gigantyczne zające zostały odziane w kolorowy, geometryczny color-blocking styl, który jest symbolem modnego trendu inspirowanego holenderskim artystą Pietem Mondrianem.

W duchu miejscowej tradycji były Wielkanocne targi w historycznej części Pragi. Ich głównym tematem była twórczość czeskiego malarza i ilustratora Józefa Lady, od którego czerpaliśmy inspirację przy tworzeniu Bożonarodzeniowej dekoracji na rok 2015. Staroczeskie, Ladowskie motywy, ujrzały światło dzienne w dotychczas niewidzianych rozmiarach i formach.

W najbardziej radosną dekorację została przyodziana Galeria Butovice. Wesołe owieczki beczały na klientów centrum handlowego już przy samym wjeździe na parking, witały ich przy punktu informacyjnym oraz siedziały w restauracji razem z głodnymi gośćmi. Reakcje były bardzo pozytywne, liczni zwiedzający, dzięki owieczkam, spędzili wesołe, pełne uśmiechu popołudnie.

Wierzymy, że między miłośnikami żartobliwych dekoracji będziecie i Wy.